گزارش لژیون ویلیام وایت همسفران
دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 23:36 | نوشته شده به دست همسفر سمانه | ( نظرات )
چنانچه درون انسان اتفاقاتی رخ دهد وارد بهشت و یا جهنم می شود و به مکان خاصی هم ارتباط ندارد. مثلا اگر فرد مصرف کننده ای را در زمان خماری به جزایر هاوایی ببرند، هیچ اتفاق خوشایندی برای او رخ نمی دهد و از هیچ امکاناتی لذت نمی برد. و اگر نشئه باشد، او را به بیابانی هم ببرند در آن حالت از همه چیز لذت خواهد برد. 

یا علیم
عملکرد لژیون  ویلیام وایت همسفران ؛ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۷/۱۶ با دستور جلسه سی دی " بهشت و جهنم " با راهنمایی خانم سمانه آغاز به کار کرد.
خلاصه سخنان استاد:
یکی از مسائلی که در کل ادیان الهی و در کلام الله اشاره شده است ، مسئله بهشت و جهنم است. خیلی از انسان ها برای اینکه وارد بهشت شوند خیلی کارها انجام می دهند و یا برای اینکه به جهنم نروند خیلی اعمال انجام می دهند و در انتظار یوم الفصل و یوم القیامه هستند. که اتفاقاتی خاص بیفتد و به مکان های خاص منتقل شوند. در کلام الله اشاره می شود : مثل الجنه ، یا فردوس و یا دوزخ و جهنم و اسفل السافلین که بارها در مورد آن صحبت می شود. 
چنانچه درون انسان اتفاقاتی رخ دهد وارد بهشت و یا جهنم می شود و به مکان خاصی هم ارتباط ندارد. مثلا اگر فرد مصرف کننده ای را در زمان خماری به جزایر هاوایی ببرند، هیچ اتفاق خوشایندی برای او رخ نمی دهد و از هیچ امکاناتی لذت نمی برد. و اگر نشئه باشد، او را به بیابانی هم ببرند در آن حالت از همه چیز لذت خواهد برد. خمری که در کلام الله هم به آن اشاره شده است مربوط به همین قضیه می شود. اگر غدد درونی بدن ترشح کنند ، بهشت بوجود می آید ، اگر ترشح نکنند، جهنم بوجود می آید؛ یعنی به حالات ما به درون ما بستگی دارد. اگر به کودکان دقت کنیم می بینیم که آنها در بهشت هستند، چون سیستم شبه افیونی آنها به خوبی کار می کند و با کمترین امکانات بیشترین لذت را می برند و حتی اگر هیچ امکاناتی هم در اختیار آنها نباشد ، می توانند ساعت ها با خود بازی کرده و سرگرم شوند، البته در میان آنها نیز حالت استثنا وجود دارد.
هر نقطه از فضا ، اگر چشمه باشد، فقط و فقط تابع باری است که در آن فضا وجود دارد. به عبارتی اگر نقطه ای چشمه است به مختصات خود بستگی دارد که آیا در این نقطه بار مثبت وجود دارد یا نه. اگر موجودی در درون او تجمع بار مثبت زیاد باشد ، تبدیل به چشمه خواهد شد و از آن امواجی مثبت متصاعد می شود ، اگر بار منفی باشد از آن امواج منفی متصاعد می شود. و در صورت خنثی بودن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد؛ اما در مورد موجودات زنده معمولا حالت خنثی وجود ندارد. و آن چیزی را که در درجه اول موجود احساس می کند همان چیزی است که از درون شخص تراوش می کند. پس فرد در هر مکانی قرار گیرد ، اگر میدان شخص مثبت باشد و تولید کند (چشمه باشد) ، آن مکان برای او "بهشت" است و اگر منفی باشد (حفره باشد) در هر مکانی که قرار گیرد ، آن مکان برای او "جهنم" است و آن مختصات و اطراف خود را به جهنم یا همان تاریکی تبدیل می کند. 
بنابراین با کمک قانون واگرایی که یک قانون علمی است، ما متوجه می شویم که اگر در تاریکی هستیم، فقط به درون ما و مختصات ما بستگی دارد. تاثیر محیط در انتخاب ها و حرکت های ماست، یعنی با حرکت ها و تبادل هایی که با محیط انجام می دهیم، ممکن است به چشمه تبدیل شویم و یا چشمه خشک شود و در ادامه این ارتباط ایجاد می شود. چنانچه زمانی که توانایی داریم در اختیار دیگران قرار دهیم ، چشمه ی جوشان خواهیم بود؛ اما اگر دیگران از این توانایی بهره ای نبرند ، تبدیل به مرداب خواهیم شد. 
بهشت و جهنم جاری است و به مختصات ما بستگی دارد که در چه وضعیت و چه احوالاتی هستیم. زمانی که گفته می شود انسانی در عذاب قرار دارد به این معناست که تبدیل به حفره شده است و این وضعیت بر نمی گردد مگر این که انتخاب های درستی انجام داده و بخشش شامل حال او شده و باران رحمت خداوند نازل شده و ذخایر او پر شود و از حفره تبدیل به چشمه گردد. 
تهیه و تنظیم : همسفر مریم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسعیده سه شنبه 17 مهر 1397 19:43
بهشت و جهنم را هر روز و هر لحظه شاهد و ناظریم.گاهی در آتش خشم حسد ؛کینه و... میسوزیم و گاهی مشاممان پر میشود از عطر زندگی... و این ادامه دارد زیرا که زندگی انسان تا بینهایت ادامه دارد...
استاد عزیز؛ ممنونم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic