گزارش لژیون مجازی ویلیام وایت - همسفر زهره
سه شنبه 7 مرداد 1399 ساعت 00:12 | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

 لژیون ویلیام وایت در روز سه شنبه ۳۱/۴/۹۹با دستور جلسه وادی یازدهم و تاثیر آن روی من با استادی خانم اکرم و دبیری همسفر زهره به صورت مجازی و غیر حضوری شروع به کار نمود

بنام قدرت مطلق
خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان اکرم هستم مسافر نیکوتین ‌؛
چشمه های جوشان و رودهای خروشان ،همه به بحرو اقیانوس میرسند.

چشمه ها همیشه از عمق تاریکی های زمین جاری میشود یعنی رسیدن به نقطه ای که بخواهیم تبدیل به چشمه جوشانی بشویم تا بتوانیم یک زمین را سیراب و سرسبز کنیم باید از دل تاریکیها بیرون آمده باشیم و سختی ها را تجربه کرده باشیم تا به صفت چشمه نائل بشویم .وچگونه میتوانیم به چشمه جوشان تبدیل بشویم ؟!
با بدست آوردن یک سری منابع اطلاعاتی صحیح از یک منبع موثق مثل کنگره ۶۰ ،
با گوش کردن سی دی ها و نوشتن آنها ،
با فرمانبردار بودن ،
با خدمت کردن ،
با اجرای فرامین
علم و آگاهی خودم را اضافه بکنم .
در این صورت یک اختلاف پتانسیل و یک انرژی در من بوجود می آید که انگیزه برای ادامه حرکت و خروشانتر بودن را به من میدهد تا کم کم به بحرو اقیانوس که نماد بزرگی و عظمت هست تبدیل شوم به شرط آنکه طغیان و عصیان نکنم به فرامین گوش فرا بدهمو وارد ضد ارزشها نشوم.
فرامین به ما چه میگوید :
دزدی نکن،دروغ نگو،رشوه نخور،عیب جو نباش،و....
مهمترین ویژگی انسان که خیلی در درگاه الهی  محترم شمرده شده داشتن اختیار است . و شیطان تنها از راه القا و الهام میتواند گمراهش کند .شیطان از قلمرو خداوند خارج میشود و شورش میکند و خطرناکترین تیر خودش را که به جادوی هفت رنگ معروف است و آن چیزی نیست بجز خمر و آن به معنی حجاب و پوشش و پرده میباشد .
وقتی یک فعل یک ضد ارزش یک افکار منفی با مصرف مواد مخدر انجام بشود و روی شخصیت و عقل انسان را بپوشاند بطوری که خوب را از بد دروغ را از راستی و زشت را از زیبا نتواند تشخیص بدهد. 
اهریمن از طریق القا در سه مرحله توانست انواع خمر را وارد زندگی انسان بسازد .
اولین خمر از گیاه زیبا و مفید خشخاش بودکه در مصارف پزشکی بسیار مفید بود بدلیل استفاده بیش از حد و مکرر تبدیل به زهر شد.دومین مرحله خمر با القا برای تولید هروئین توسط یک دانشمند انجام گردید که در ظاهر داروی قوی تر و بهتر از تریاک بود .
وقتی اهریمن دید چطور این تیرهای زهرآگین به جان انسانها میخورد و از مسیر فرمان دور میکند ضربه آخر و مهلک و خطرناک تر را زد و آن القا برای تولید مواد مخدر صنعتی که بانام داروهای شفابخش و نیروزا مثل اکستازی و شیشه وارد شد.
وجود نیروهای اهریمنی به عنوان مکمل برای عالم هستی لازم است تا انسان به این فهم برسد که باید با عقل سلیم خودش بتواند انتخاب درست داشته باشد .و برای نجات از این ظلمت جهنم برای ما هیچ راهی نیست بجز چنگ زدن به ریسمان الهی .
منظور از سوار شدن بر مادیات تنها پول نیست بلکه هر کار ضد ارزشی میتو اند باشد.وقتی از راههای ارزشی دور شویم کارهای ضد ارزشی در وجودمان رشد میکند .و اینگونه مادیات برما سوار میشود و اختیار مان را دردست میگیرد.ولی به محض اینکه سعی کنیم درراه مستقیم قرار بگیریم و اندک اندک از ضد ارزشها دوری کنیم با خدمت کردن و محبت کردن بدون توقع به راحتی میتوانیم از این اسب سرکش پیاده شویم .

مشارکت خانم میترا:
سلام دوستان میترا هستم مسافر نیکوتین
این وادی به ما میاموزد اگر انسانها دارای مشکلاتی هستند و راه حل برایش پیدا نمیکنن جستجوگر راه درست نبودند و همینطور در مشکلات غوطه ورند به محض اینکه خواسته شان قوی میشود راه هم خود بخود نمایان میشود .
صخره هایی که مانع رود خروشان و آب جاری هستند .تمثیل رنج ها و سختی های زندگیمان میباشند .اگر زندگی بدون سختی باشد راکد و بی محتوی میگردد. حضور سختی ها و چنگ زدن زه ریسمان الهی و قطع نکردن رشته اتصال و زنجیره میتوانیم به راه حل مسائل زندگی برسیم مانند چشمه های جوشان باشیم که آرام ارام حرکت میکنند و ذره ذره به دریا و اقیانوس و لایتناهی وصل میشوند .
مهم اینست در صراط مستقیم و ارزشها قرار بگیریم و مراقب نفسمان باشیم و ریسمان الهی را رها نکنیم با خدمتهای کوچک در کنگره حتی جابجا کردن یک صندلی انرژی دریافت کنیم .
در کنگره راهنما و کمک راهنما برای ما حکم همین ریسمان رادارد که یک سری قوانین را برای ما بر اساس تجربه خودشان قرار دادند و اگر ما فرمانبردار باشیم قطعا به رهایی میرسیم .

مشارکت خانم زهره :
سلام دوستان زهره هستم مسافر نیکوتین ؛
درون هر سپیدی یک ذره سیاهی وجود دادرد که اگر انسان در راه ضد ارزشها قدم بردارد ممکن است رشد بکند .و درون هر سیاهی روزنه نوری نهفته که با تزکیه و تصفیه میتوان آن نور را وسیع تر کرد.
تغییر صفات و تغییر جایگاه را میتوان با تزکیه داشته باشیم وادی ها به ما راه درست زندگی کردن را نشان میدهد و در این ده وادی گذشته آموخته های مهمی بدست اوردیم در وادی یازدهم به ما میفرمایند که باید تبدیل به چشمه های جوشان و رود های خروشان بشویم و به بحر و اقیانوس برسیم .برای من بعنوان همسفر در کنگره ۶۰ اینگونه است که از طریق کسب اطلاعات چشمه را جوشان نگه دارم و انرژی کسب کنم تا خروشان گردم چطور این ممکن است ؟؟
با کنگره همراه باشم خدمتهای مختلف بگیرم و سطح انرژیم را بالا ببرم و تا اینجا با اینکه سفر اولی هستم انرژی زیادی از اقیانوس بیکران کنگره دریافت کردم و توانستهدام همراه باشم ‌. وقتی وارد لژیون ویلیام شدم و به این ریسمان چنگ زدم انرژی زیادی به درونم منتقل شد . امیدوارم تمام ضد ارزشها را در کنار عزیزان در کنگره از وجودم رخت ببندد .

نویسنده: همسفر زهره (لژیون ویلیام وایت)
تهبه و تنظیم: همسفر لیلا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات لژیون ولیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر شراره لژیون یکم چهارشنبه 15 مرداد 1399 12:44
آفرین به شما موفق باشین خسته باشین خانم اکرم
همسفر سمیه لژیون چهارم سه شنبه 14 مرداد 1399 10:23
موفق و سلامت باشید عزیزای دوست داشتنی من
ریحانه همسفر لژیون چهارم دوشنبه 13 مرداد 1399 01:05
خیلی لذت بردم ،ممنون از خانم اکرم مهربان و رهجوهای فعال و داناشون
همسفر معصومه لژیون یکم یکشنبه 12 مرداد 1399 17:34
خدا قوت به عزیزان لژیون ویلیام وایت
همسفر میترا لژیون هشتم سه شنبه 7 مرداد 1399 00:32
سلام و درود ب رهروا راه درستی و پاکی ، خداقوت عزیزانم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic