مشارکت مجازی همسفران لژیون هشتم
پنجشنبه 28 فروردین 1399 ساعت 22:45 | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )سخنان کمک راهنمای محترم همسفر اعظم:
ابتدا در رابطه با سی دی مشکل صحبت میکنم،جناب مهندس در این سیدی فرمودند:انسانها در سراسر زندگی خود با مشکلات زیادی رو به رو هستند که دائما در پی حل آن هستند، حل بعضی از آنها بسیار ساده است. بعضی ها بسیار پیچیده است و در این میان افرادی موفق هستند که ابتدا مشکل را شناسایی کنند، تا بتوانند بعد آن را حل کنند، مانند مثال کلید و قفل که کلید مناسب و یا راه حل مناسب را پیدا کنند، افرادی که به صورت ریشه ای به مسائل نگاه میکنند، به صورت قطعی آن را حل میکنند و در زندگی به صلح و آرامش بهتری خواهند رسید.
مشکلات انسانها هیچ زمانی تمام نمیشود بلکه فقط مدل آن عوض میشود هر مشکل و مسئله و بیماری حل میشود و آغازی جدید دارد و مشکلات را به ترمزگیر تشبیه کردند که سر راه انسان قرار میگیرد و گاهاً برای هشدار و تلنگر می آیند، این ترمزگیرها گاهی برای انسان ها توقف هستند، که انسان برای ادامه مسیر خود تفکر کند و اشتباهات خود را جبران‌کند و تکرار نکند، و خداوند هم برای تعادل هستی طبیعت و کائنات را به همین صورت تعبیه کرده است تا همیشه در تعادل بماند، حتی بلایای طبیعی متعادل کننده هستند و اضداد هم برای فهمیدن معنای خیلی از چیزها وجود دارد، تا از آنها در جهت تکامل خود استفاده کنیم، به تکامل رسیدن ما همان به تعادل رسیدن است، اگر زندگی سراسر خوشی و شادی باشد معنایی وجود ندارد، اگر اضداد نباشند انسان به دنبال هدفی نخواهد رفت، هرچیزی که در طبیعت وجود دارد مقابلش یه ضد وجود دارد مانند سیاهی و سفیدی و...
اگر حیات نباشد به خط ممتد که نیستی است خواهیم رسید.
گاهی انسانها به دنبال راه حل مقطعی هستند، برای هر چیزی ابتدا باید مبدا را پیدا کنیم.
اعتیاد را بسیاری از انسانها لاعلاج میدانستند، مقطعی ترک میکردند و دوباره بازگشت داشتند، اما آقای مهندس آن را ریشه ای درمان کردند، ما هم به خاطر رنج هایی که در زندگی خود کشیدیم آسیب هایی دیده ایم، که با آموزش های جهانبینی و ورزش به تعادل خواهیم رسید، در کنگره همه چیز به ما آموزش داده میشود اما درمانگر اصلی خود ما هستیم، راه مشخص است و این بسته به تلاش و اندیشه ی ماست.
احترام به قوانین و حرمت ها بهترین راه برای رسیدن به رهایی است.حضور در لژیون مجازی نیز حفظ حرمت است.

مشارکت همسفر مینا:
زندگی سراسر پر از مشکلات است و این ما هستیم که باید مشکل را حل کنیم و هیچ موجودی نیست که بی مشکل باشد و هر کس به نوعی درگیر مشکلی است، چون مبنای حضور ما در این دنیا برای گرفتن آموزش است، پس همین مشکلات برای به دنبال راه حل رفتن ماست تا در زندگی خود به کار ببریم و به خوبی از این مشکل خارج شویم.

مشارکت همسفر زهرا:
به نظر من دقیقا مشابه همان کلید و قفل است که کلید هر قفل را باید یافت تا بتوان درب آن را باز کرد، در مورد مشکل هم همینطور است که اگر مشکلی وجود نداشته باشد، هدفی هم وجود نخواهد داشت، همه ی افرادی که اعتیاد داشتند فکر میکردند که مشکل بسیار سختی است و نمیتوان آن را حل کرد ولی ریشه که پیدا شد میتوان به هدف رسید. یکسری انسانها مشکل بزرگتر و یکسری مشکل کوچکتری دارند، و اگر ما بخواهیم ریشه ی یک مشکل را بیابیم، مطمئنا میتوانیم آن را حل کنیم و اگر سطحی و راحت برخورد کنیم به خواسته ی خود نمی رسیم.

مشارکت همسفر میترا:
مشکلات حالت زنجیرهای متصل دارند و هیچ وقت قرار نیست که تمام شوند، مسئله ی مهم حضور مشکلات در زندگی است، زیرا همین ها هستند که با وجود آنها ما ساخته و پرداخته میشویم و من خودم از مسائل زندگی خود مثل همین اعتیاد فرار کردم و یک جایی در زندگی خود دوباره من را یافت و به این نتیجه رسیدم که این مشکل از درون خود من بود و اکنون کلید را به قطع و یقین یافتم و همین کنگره است و خدا را شاکرم و صورت مسئله را پاک نکردم و این بار به پایش نشستم تا بتوانم آن را حل کنم و بتوانم برای رهایی خود و مسافرم حرکت کنم.

مشارکت همسفر سیمین:
 واقعا اگر باور داشته باشیم مشکلات همیشه وجود دارند و ما فقط  باید به دنبال راه حل منطقی و درست برای آنها باشیم( نه مقطعی) باعث میشود همیشه ارامش داشته باشیم. و اینکه باید صبر و تحمل خود را بالا ببریم. البته صبر در کنار تلاش در جهت رفع مشکلات هم باید باشد. این دو باهم قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت.به امید سعادت و آرامش برای همه شما عزیزان.


تهیه: کمک راهنما همسفر اعظم
تایپ: کمک راهنما همسفر آزاده
تنظیم: همسفر لیلا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون مجازی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ریحانه همسفر لژیون چهارم سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 13:25
بسیار عالی و چقدر کاربردی هست تو زندگی روزمره ،خدا قوت
اکرم سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 09:01
بسیار خوب خدا قوت خانم اعظم
همسفر فرزانه لژیون سوم یکشنبه 31 فروردین 1399 19:16
خدا قوت به کمک راهنمای محترم خانم اعظم
همسفر مهسا لژیون سوم یکشنبه 31 فروردین 1399 18:39
عالی بود خدا قوت به کمک راهنمای محترم خانم اعظم و رهجوهاشون
شنبه 30 فروردین 1399 18:24
خداقوت به خانم اعظم عزیزوتمام دست اندکاران لژیون مجازی
همسفر سمیه لژیون چهارم شنبه 30 فروردین 1399 16:55
خدا قوت به کمک راهنمایی محترم خانم اعظم و رهجوهای گلشان
همسفر اکرم لژیون یکم شنبه 30 فروردین 1399 09:52
خانم اعظم مهربان به شما و لژیونتان خدا قوت ..
همسفر فاطمه لژیون یکم شنبه 30 فروردین 1399 00:08
بسیار عالی خسته نباشید
همسفر معصومه لژیون یکم جمعه 29 فروردین 1399 17:15
لژیون هشتم همگی خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات